ФСПУ це федерація страхових посередників України, страховий ринок, послуги, брокер

РАЗДЕЛЫ

Дохід Guy Carpenter’s зріс на 8% протягом «видатного року» для Marsh McLennan

Страховий і перестраховий брокер Marsh McLennan сьогодні повідомив про консолідований дохід у розмірі 5 мільярдів доларів США за 4 квартал і 20,7 мільярдів доларів США за весь 2022 рік, що підтримується значним зростанням доходів її підрозділу перестрахування, Guy Carpenter.
Консолідований дохід у четвертому кварталі 2022 року, склавши 5 мільярдів доларів США, фактично знизився на 2% порівняно з попереднім роком, але зріс на 7% на базовій основі.
У 2022 році дохід зріс на 5% порівняно з минулим роком або на 9% на базовій основі до 20,7 мільярда доларів. Що стосується операційного доходу, Marsh McLennan повідомив про зниження з 986 мільйонів доларів США в 4 кварталі 2021 року до 680 мільйонів доларів США в 4 кварталі 2022 року, тоді як скоригований операційний дохід за цей період зріс на 13% до 1 мільярда доларів США.
За рік операційний дохід склав 4,3 мільярда доларів США, тоді як скоригований операційний дохід збільшився на 11% до 4,8 мільярда доларів США. Чистий прибуток компанії склав 466 мільйонів доларів за квартал і 3 мільярди доларів за рік.
Починаючи з Guy Carpenter, який працює в сегменті ризиків і страхових послуг, дохід у четвертому кварталі становив 171 мільйон доларів США, що відображає зростання на 1%, або 5% на базовій основі. У 2022 році дохід перестрахового брокера зріс на 8%, або на 9% на базовій основі, порівняно з 2021 роком.
Крім того, до складу Risk & Insurance Services входить Marsh, яка повідомила про дохід у розмірі 2,7 мільярда доларів США за квартал, що на 6% менше, ніж за період попереднього року, або на 6% більше за основним показником. У 2022 році зростання доходу Marsh склало 3%, або 8% на базовій основі.
Загалом дохід підрозділу ризиків і страхових послуг склав 2,9 мільярда доларів США в четвертому кварталі 2022 року, що на базовій основі знизилося на 3% або збільшилося на 8%. Операційний дохід сегменту склав 472 мільйони доларів США за квартал, що нижче порівняно з 667 мільйонами доларів США, зафіксованими роком раніше.
За весь 2022 рік дохід склав 12,6 мільярда доларів, збільшившись на 5%, або на 9% на базовій основі. Тоді як операційний дохід досяг 3,1 мільярда доларів.
У своєму консалтинговому бізнесі Marsh McLennan повідомив про дохід у розмірі 2,1 мільярда доларів США, що на 6% більше за основними показниками. Тут операційний дохід впав на 15% до 336 мільйонів доларів. За рік дохід склав 8,1 мільярда доларів США, збільшившись на 5%, або на 8% на базовій основі, оскільки операційний дохід досяг 1,6 мільярда доларів.
У консалтинговому бізнесі працюють і Mercer, і Oliver Wyman. Виручка першого досягла 1,3 мільярда доларів США за квартал і зросла на 2%, або на 6% на базовій основі за весь 2022 рік.
Базовий дохід Oliver Wyman зріс на 8% до 765 мільйонів доларів США в четвертому кварталі 2022 року та зріс на 13% на базовій основі до 2,8 мільярда доларів США за рік.
Результати брокера за 4 квартал 2022 року також включають 344 мільйони доларів важливих статей, в основному пов’язаних з вихідними платежами за звільнення та оренду для діяльності, зосередженої на діях робочої сили, раціоналізації технологій та скороченні нерухомості.
Джон Дойл, президент і головний виконавчий директор (CEO) Marsh McLennan, прокоментував: «2022 рік був видатним для Marsh McLennan. Ми досягли базового зростання доходу на 9%, підвищили скоригований прибуток на акцію на 11% і збільшили скориговану маржу 15-й рік поспіль. Ми досягли цих високих результатів, продовжуючи інвестувати в наш талант і здібності як органічно, так і через придбання.
«Це честь очолити цю виняткову фірму. Наш досвід у важливих сферах ризиків, стратегії та людей актуальний, ніж будь-коли, оскільки ми допомагаємо клієнтам орієнтуватися в невизначеному світі. Я в захваті від майбутніх можливостей».

reinsurancene.ws

Автор: Люк Галлін

НОВИНИ