ФСПУ це федерація страхових посередників України, страховий ринок, послуги, брокер

РАЗДЕЛЫ

НОВИНИ ФЕДЕРАЦІЇ

Нацкомфінпослуг та представники страхового ринку України обговорили найважливіші питання розвитку галузі

За ініціативою Нацкомфінпослуг 16 квітня 2014 року відбувся Круглий стіл-нарада з питань реформування та розвитку страхового ринку України. На ньому були присутні народні депутати України, представники Ліги страхових організацій України, Української федерації убезпечення, Асоціації «Страховий бізнес», Харківського союзу страховиків, Товариства актуаріїв України, Товариства фінансових аналітиків, Федерації страхових посередників України

Сумінар з питань переходу страхових (перестрахових) брокерів на Міжнародні стандарти фінансової звітності.

26.02.2014р. за ініціативою Федерації страхових посередників України та підтримкою Нацкомфінпослуг проведений семінар з питань переходу страхових (перестрахових) брокерів на Міжнародні стандарти фінансової звітності.

Нацкомфінпослуг провела робочу зустріч з представниками ринку страхових посередників

Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров та представники ринку страхових посередників 03 лютого 2014 року у Києві обговорили актуальні проблеми, які постають під час здійснення міжнародної діяльності на тему: "Проблеми ринку страхових та перестрахових посередників при здійсненні міжнародної діяльності та шляхи їх вирішення".

Семінар

22 січня Федерація страхових посередників України проводить семінар з питань трансфертного ціноутворення та переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності. В ході семінару будуть розглядатися проблемні питання щодо переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності та трансфертного ціноутворення і можливі шляхи вирішення таких проблем.

Розпорядження Нацкомфінпослуг

в форматі pdf

Розпорядження Нацкомфінпослуг від 05.11.2013 № 3993 "Про затвердження складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг"

Ділова зустріч

Учасники Федерації страхових посередників України - керівники представництв англійських брокерів в Україні провели ділову зустріч у посольстві Великобританії. В ході зустрічі обговорювалися проблемні питання щодо організації бізнесу, пов'язані з чинним законодавством в Україні, та можливі шляхи вирішення таких проблем.

Порівняльна таблиця

в форматі doc

Порівняльна таблиця до проекту Закону України Про внесення змін до Закону України "Про страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України

НОВИНИ