ФСПУ це федерація страхових посередників України, страховий ринок, послуги, брокер

РАЗДЕЛЫ

Перестрахові рішення Aon забезпечують органічне зростання доходу на 9% у 4 кварталі 2022 року

Підрозділ Reinsurance Solutions глобального брокера Aon досяг органічного зростання доходу на 9% у четвертому кварталі 2022 року, оскільки дохід усієї групи зріс на 2% порівняно з минулим роком до 3,1 мільярда доларів США, що відображає органічне зростання доходу на 5%.
Більший загальний дохід у розмірі 3,1 мільярда доларів США включає 5% органічне зростання доходу та сприятливий вплив на 1% від фідуціарного інвестиційного доходу, частково компенсований несприятливим впливом на 4% від перерахунку іноземної валюти.

По всій групі загальні операційні витрати в четвертому кварталі 2022 року зросли на 1% до 2,1 мільярда доларів США порівняно з попереднім роком, головним чином в результаті збільшення витрат пов’язаних з органічним зростанням доходу на 5% та інвестиціями в довгострокове зростання. Це було частково компенсовано сприятливим впливом на 102 мільйони доларів від перерахунку іноземної валюти.

Загалом чистий прибуток, що належить акціонерам Aon, у четвертому кварталі 2022 року впав на 24% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 657 мільйонів доларів. Результати глобального страхового та перестрахового брокера за четвертий квартал 2022 року показують, що його підрозділ Reinsurance Solutions сприяв значному зростанню доходу за цей період.

Дохід підрозділу зріс на 27% до 281 мільйона доларів США в четвертому кварталі 2022 року порівняно з 222 мільйонами доларів США роком раніше, причому органічне зростання доходу на 9% відображало двозначне зростання як у групі стратегії та технологій, так і в факультативних розміщеннях.

«Вплив на ринок був помірно позитивним щодо результатів у кварталі», — каже Aon. «Більшість доходів у нашому портфелі договорів є періодичними за своєю природою та реєструються у зв’язку з основними періодами поновлення, які відбуваються протягом першої половини року, тоді як друга половина року в основному обумовлена ​​факультативними розміщеннями та ринками капіталу. які є більш трансакційними за своєю природою».

У сегменті рішень для охорони здоров’я доходи зросли з 651 млн доларів США в четвертому кварталі 2021 року до 678 мільйонів доларів США в четвертому кварталі 2022 року, причому органічне зростання доходу склало 7%, що відображає глобальне зростання основної брокерської діяльності в сфері охорони здоров’я та пільг, завдяки сильному утриманню, створенню нового бізнесу та управлінню оновленням. У відділі Commercial Risk Solutions дохід фактично впав на 1% до 1,822 мільярда доларів США, хоча Aon відзначає органічне зростання доходу на 4% завдяки зростанню в основних географічних регіонах завдяки сильному утриманню, створенню чистого нового бізнесу та управлінню портфелем.

Підрозділ Aon Wealth Solutions також повідомив про падіння доходу в 4 кварталі 2022 року до 353 мільйонів доларів США порівняно з 364 мільйонами доларів США в 4 кварталі 2021 року. Однак Aon каже, що органічне зростання доходу склало 6% і відображає зростання виходу на пенсії, викликане зростанням попиту і роботою проектів, пов'язаних з перенесенням пенсійного ризику та поточним впливом регуляторних змін.

Грег Кейс, головний виконавчий директор (CEO) компанії Aon, прокоментував: «У четвертому кварталі наші колеги забезпечили зростання органічного доходу на 5%, завершивши дуже вдалий рік, сприяючи росту органічного доходу за весь рік на 6%, збільшенню маржі 70 базисних пунктів до 30,8%, зростання прибутку на акцію на 12% до 13,39 доларів США та понад 3 мільярди доларів вільного грошового потоку, що є рекордним показником.

«Ці результати продовжують наш довгостроковий прогрес і демонструють успіх нашої стратегії Aon United, оскільки ми вступаємо в 2023 рік у сильній позиції, щоб продовжувати досягати результатів для клієнтів, колег і акціонерів». Відповідно до звіту Aon за 2022 рік, загальний дохід зріс порівняно з минулим роком на 2% до 12,5 мільярдів доларів США, що відображає органічне зростання доходу на 6% і сприятливий вплив доходу від фідуціарних інвестицій на 1%, частково компенсований 4% несприятливий вплив від перерахунку іноземної валюти та 1% несприятливий вплив від придбань, відчуження тощо.

Чистий прибуток усієї групи за 2022 рік зріс до 2,6 мільярда доларів США з 1,3 мільярда доларів роком раніше. За весь 2022 рік дохід підрозділу Reinsurance Solutions збільшився на 10% до 2,2 мільярда доларів. Підрозділ Health Solutions повідомив про зростання доходу на 3% до 2,2 мільярда доларів США, Commercial Risk Solutions повідомив про річне зростання доходу на 1% до 6,7 мільярда доларів США, а підрозділ Wealth Solutions повідомив про падіння доходу на 4% до 1,4 мільярда доларів США.

reinsurancene.ws

Автор: Люк Галлін

НОВИНИ